port-big-6

Alanya Baca Temizliği

Baca temizliği, duman mili bina ve inşaat, şömine temizliği ve ayrıca çeşitli çözümler sunuyoruz.

Diğer çözümlere ek olarak duman  muayenesi ve şömine  tamiri. Baca temizleyicileri, ahşap yakma şömine montajı, baca muayenesi ve şömine marş onarım çalışması sunan bir firmayız. Alanya da yer almaktadırlar.


BACA HİZMETLERİ
Baca denetimine ihtiyacınız olduğunda, kapsamlı bir değerlendirme yapmak için yüksek eğitimli baca süpürme ekibimizi göndereceğiz.


BACA DENETİMLERİ
Bacanızın yıllık olarak kontrol edilmesini sağlamak, kurum ve kreozot birikiminin evinizde yangın başlatmamasını sağlamak için eviniz için yapabileceğiniz en iyi şeydir.


BACA BAĞLANTI
Bacanızın yeni bir eğime ihtiyacı varsa, daha eski bir evde yaşıyorsanız yeni bir baca astarı kurabiliriz, bacanızın hiç astarı olmaması muhtemeldir.


BACA TEMİZLİĞİ VE BACA ONARIMLARIN ÖNEMLİ OLMASININ 3 ANA NEDENİ

1. Yangın Önleme

Yapabileceğiniz en önemli şey bacanızı ve şöminenizi her yıl temizletmek ve muayene etmektir, bir yangını önlemeye yardımcı olabilecek bir sonraki şey baca astarı kullanmak ve şöminede asla kağıt veya yanıcı sıvı kullanmamanızdır.

2. Sağlığın Korunması

Hepimizin sevdiği o rahat ateş sağlığınız için tehlikeli olabilir, ancak şöminenizdeki odun ateşi sağlık sorunlarına neden olabilir, özellikle de sizin veya aile üyelerinizden birinin akciğer hastalığı öyküsü varsa. Yangından çıkan duman, solunum sisteminize girebilecek küçük parçacıklar içerir.

3. Duman Hasarı

Duman hasarını önlemenin en iyi yolu, şöminenizin düzgün bir şekilde temizlendiğini ve havalandırıldığını sağlamaktır. Dumanı doğru bir şekilde boşaltmazsanız, evinizde duman hasarı alabilir veya daha da kötüsü kendinize veya ailenize sağlık sorunlarına neden olabilirsiniz.

PROJE DETAYLARI

  • Alanya da Baca temizliği için Uysal Baca temizleme den 24 saat hizmet .Telefon 05050420707
  • Kategorisi:
  • Yapım Tarihi: 08-03-2021