port-big-6

Alanya Lavabo Sorunları Çözümü

Lavabo veya Lavabonuzla İlgili Sorunlar


Tesisat Problemi: Lavabom çok yavaş boşalıyor, geri geliyor veya taşıyor.


Geçici Tesisat Onarım Çözümü: Lavabonuzu kullanmayı bırakın ve tıkanıklığı bir kuvvet kabı ile gidermeye çalışın. Gerekirse, lavabonuzun altındaki su besleme vanalarını kapatın.

Muhtemel Neden: Tıkanmış bir kanalınız olabilir.

Kalıcı Çözüm: Lavabonuzu veya lavabonuzu uygun araç ve gereçlerle tamir ettirmek için bizimle iletişime geçin.Tesisat Problemi: Musluğum kapandığında damlıyor veya tamamen kapanmıyor.


Geçici Tesisat Onarım Çözümü: Lavabonuzdaki su besleme vanalarını yerleştirmeli ve bunları kapalı konuma getirmelisiniz.


Olası Neden: Musluğunuzdaki gövdeler bozulmuş olabilir. Bu, pullar, "o" halkalar veya kartuşlar aşındığında veya kırıldığında belirgindir.

Kalıcı Çözüm: Lavabonuzdaki aşınmış parçaların değiştirilmesi ve tüm mekanizmalarının kontrol edilmesi gerekir. Musluklarınızı eski veya verimsiz ise değiştirmeyi düşünebilirsiniz.Tesisat Problemi: Lavabom su tutuyor.


Geçici Tesisat Onarım Çözümü: Saç veya başka herhangi bir yabancı madde olup olmadığını görmek için kanalizasyona bakmayı deneyin. Eğer yaparsanız, mümkünse kanalizasyondan çıkarın.

Muhtemel Neden: Lavabonuzdaki veya lavabonuzdaki açılır tahliye veya sepet süzgeci aşınmış ve verimsiz hale gelmiştir. Sorun, gevşek bir kaldırma çubuğu bağlantısından da kaynaklanıyor olabilir.

Kalıcı Çözüm: Saç ve sabun köpüğü bir an önce temizlenmelidir. Daha sonra, atık mekanizmasını lavabo giderine bağlayan montaj somunu sıkılmalıdır. Atık tertibatı veya sepet süzgeci verimsizse, yeni ekipmanla değiştirilmelidir.


PROJE DETAYLARI

  • Alanya Lavabo Sorunları Çözümü için Uysal Tıkanık Açma Merkezinden 24 saat Hizmet.Telefon 05050420707
  • Kategorisi:
  • Yapım Tarihi: 09-03-2021