port-big-6

Alanya Su Kaçağı tespiti

Su Kaçağı Tespiti nin teşhis edilmesini sağlıyoruz. Hizmetimiz profesyonel sızıntı tespiti ve sızıntının kaynağı için gerekli tüm su borusu onarımlarını içerir.

Kaliteli Teşhis
Profesyonel Kaçak Tespiti
Sızıntı Onarım Hizmetleri

Kaçak Tespit Hizmetine İhtiyacınız Var mı?
Çoğu su sızıntısı gizli olduğundan, bulunması zor olabilir. Bir sızıntı tespit uzmanını aramanız gerekebileceğini gösteren işaretlerden bazıları şunlardır:

Tüm musluklar kapalıyken akan suyun sesini duyuyorsunuz
Su faturanız bariz bir sebep olmadan artmaya devam ediyor
Belirli bir bölgede aşırı bitki örtüsü büyümesi görüyorsunuz
Temelde çatlaklar var
Yerdeki bazı noktalar her zaman sıcaktır
Alışılmadık yerlerde hoş olmayan kokular ortaya çıkıyor
Zemin döşemeleriniz renksiz veya lekeli
Evinizin etrafındaki toprak değişti

Sızıntı Tespit Süreci
Bir sızıntı bulmak yüksek bir önceliktir, ancak mülkünüze zarar vermekten veya ek sorunlar yaratmaktan kaçınmak da önemlidir. Sızıntı tespit süreci, belirgin su sızıntısı belirtilerini tespit etmek için yapılan bir incelemeyle başlar. Sızıntı yeri kendiliğinden belliyse, sızıntı yapan boruyu, fikstürü veya konektörü bir yama uygulayarak veya bir eklemi sıkarak onaracağız veya değiştireceğiz.

Bazı durumlarda bir sızıntının yerini tespit etmek daha zordur. Evinizin kanalizasyon hatları ve su boru sistemi, duvarlar, çatı katı ve zemin altı dahil olmak üzere binanın içindeki birçok alandan geçmektedir. Teknisyenlerimiz, sızıntının tam yerini izole etmek için gelişmiş teşhis ekipmanı kullanır.

Basınç testi, su basıncınızın dengeli olup olmadığını belirlememize yardımcı olan kritik bir araçtır. Bu bilgileri kullanarak, sızıntının sistemin soğuk mu yoksa sıcak su tarafında mı olduğunu öğreneceğiz. Açıklanamayan nemin veya durgun suyun biriktiği alanları belirlemek için çeşitli konumlara yerleştirilmiş nem probları ve sensörleri de kullanacağız. Belirsiz veya garip bir şekilde konumlandırılmış sızıntılar, termal lazer, fiber optik boroskop veya kızılötesi kamera kullanımını gerektirebilir.

Sızıntı Onarım Süreci
Teknisyenlerimiz sızıntının kaynağını belirledikten sonra bir plan oluşturacak ve size bir tahmin sunacaklar. İster basit bir sızıntı onarımı ister kapsamlı bir yeniden doldurma gerektiren bir iş olsun, yetenekli tesisatçılarımız kanalizasyon ve su dağıtım sistemlerinizi tam işlevselliğe geri yükleyecektir. Alanya Uysal Su Kaçak Tespiti firmamızda , yüzde 100 memnun kalana kadar hiçbir iş bitmiş sayılmaz.

Eksiksiz Tesisat ve Kaçak Tespit Hizmetleri
Uysal Yapı, Alanya ,Manavgat ve çevre bölgelerdeki sakinlerine eksiksiz bir dizi sıhhi tesisat kurulum, onarım ve bakım hizmetleri sunmaktan gurur duyar . Su sızıntınız olduğundan şüpheleniyorsanız, bugün bir randevu ayarlamak için nazik temsilcilerimizden birini arayın . 

PROJE DETAYLARI

  • Alanyada Su Kaçağı tespiti için Uysal tesisattan 24 saat hizmet .Telefon 05050420707
  • Kategorisi:
  • Yapım Tarihi: 09-03-2021