port-big-6

Alanya Tuvalet Sorunları Çözümü

Tuvaletler ile  ilgili Sorunlar

Tesisat Problemi : Tuvaletim taşıyor.

Geçici Tesisat Onarım Çözümü: Yapmanız gereken ilk şey, klozet üzerindeki su besleme vanasını bulmak ve bunu kapalı konuma getirmektir. Tekrar sifonu çekmemeniz çok önemlidir. Zaten yerde olan suyu birkaç kuru havluyla ıslatın. Herhangi bir sıhhi tesisat onarım çözümünü denemeden önce, banyo kilimlerinizi ve diğer nesneleri başka bir yere yerleştirin. Bir piston kullanmayı deneyebilirsiniz.

Muhtemel neden: Büyük olasılıkla bir septik tank sorunu veya tuvaletinizde veya kanalizasyon hattınızda bir tıkanıklık vardır.

Kalıcı Çözüm : Septik tankınız bir uzman tarafından pompalanmalı ve / veya tuvalet ve kanalizasyonunuz temizlenmelidir.

Sıhhi Tesisat Problemi : Tuvaletimin sifonu çok zayıf veya hiç sifonu çekmiyor.

Geçici Tesisat Onarım Çözümü : Kâseyi temizlemek ve sifonu canlandırmak için klozete bir kova su dökmeyi deneyin.

Muhtemel Neden: Tuvalet tankınızdaki parçalar, yıkama kenarının etrafında biriken yabancı madde nedeniyle aşınmış olabilir.

Kalıcı Çözüm: Kalıcı bir tesisat onarım çözümü için ayarlama mekanizmasının düzeltilmesi gerekir. Tuvaletinizi tamir edemezsek, yenisiyle değiştirmeniz gerekecektir.

Tesisat Problemi: Tuvaletim uzun süre kapanmıyor veya çalışmıyor.

Geçici Su Tesisatı Onarım Çözümü : Kanadın giderin üzerine düzgün şekilde oturup oturmadığını görmek için tuvalet tankının kapağını açmayı deneyin. Değilse, su besleme vanasını kapatın.

Muhtemel Neden: Tuvaletinizin top musluğu, kanadı veya diğer parçaları muhtemelen çok aşınmış.

Kalıcı Çözüm:  Uysal Tıkanık Açma Merkezi, bu sorunu çözecek özel bir tuvalet ayarlaması sunar. Bu eksiksiz tesisat onarım kiti, yeni bir küresel vanayı, kanadı, besleme bağlantısını ve sızıntı testini içerir.

Sıhhi Tesisat Problemi: Tuvaletim kendiliğinden açılıyor.

Geçici Tesisat Onarım Çözümü: Top musluğunun bir şeye sıkışmadığından emin olmak için tankın içine bakın.

Muhtemel Neden: Top musluğunuz veya kanadınız muhtemelen bozuktur.

Kalıcı Çözüm: Bu sıhhi tesisat sorunu, size yedek bir top musluğu ve kanatçığı alma hakkı veren özel tuvalet ayarlaması talep edilerek de düzeltilebilir.

PROJE DETAYLARI

  • Alanyada Tuvaletler ile ilgili sorunların çözümü için Uysal Tıkanık Açma Merkezinden 24 saat hizmet.Telefon 05050420707
  • Kategorisi:
  • Yapım Tarihi: 09-03-2021