port-big-6

Alanya klozet tıkanıklığı, klozet gider açma

Alanya klozet tıkanıklığı, klozet gider açma

Tuvalet kağıdı, kötü tesisat ve boşalmayan gider yüzünden tıkanan klozet mi? Alanya ve çevresi bölgelerde klozet tıkanıklığını ortadan kaldırmak için hemen 0505 042 0707 ve 0242 511 9818 numaralı hatlardan Uysal Yapı Metin Uysal’ı arayın.

Uysal Yapı; elektrikli yılan, kameralı görüntüleme sistemi ve pompa yöntemleri ile kısa süre klozet tıkanıklığı sorununuzu ortadan kaldırabilir. Klozetinizde suyun normal şekilde akıp gittiğini görmediğiniz zaman muhtemel bir tıkanık sorununuz var demektir.

Bu durumda acele etmezseniz az akıntı zamanla kaybolacak ve klozetiniz tamamen tıkanacaktır. Klozetinizin taşkın riskine karşı uzman bir tesisatçı tarafından onarılması gerekebilir. Bir telefonunuzla evinize veya işyerinize gelen uzman ekibimiz, Elektrikli gider açma yılanını klozetinizin içine zarar vermeden ve iz bırakmadan bırakır.

Titreşim ve küçük daireler çizerek tesisatın içinde ilerleyen yılan, klozet tesisatınızdaki tıkanık bölgeyi kısa sürede açar. Bazı zamanlar da ise ekibimiz blokajı ortadan kaldıran özel pompa kullanır. Tıkanan tesisatlara ilk müdahale ev veya işyeri sahiplerince genellikle geleneksel yöntemlerle yapılmaktadır.

Bazen işe yarayan bu durum bazen de tıkanıklığın daha katı olmasına neden olur. Sirke, karbonat veya çamaşır suyu gibi yöntemler sizi oyalamaktan başka bir işe yaramaz. Tesisatın tam anlamıyla temizlenerek, akışın düzgün bir şekilde sağlanması için Uysal Yapı Metin Uysal’ı arayın.

 Unutmayın amatör uygulamalar neticesinde klozetinizde çatlaklar oluşabilir. Bu çatlaklar komple klozetin veya klozetle birlikte tesisatınızın değişmesini gerektirebilir.

PROJE DETAYLARI

  • Alanya klozet tıkanıklığı, klozet gider açma 7 gün 24 saat Ustalarımız hizmetinizde. Telefon 05050420707
  • Kategorisi:
  • Yapım Tarihi: 17-04-2021