Alanya Tıkanık Açma
14 Mart 2021, 11:27

Değişen ve gelişen iş alanları birbirini tetikliyor. Sektörlerde yaşanan hızlı gelişime ayak uyduramayan firmalar kapanıyor. Çağa ayak uydurmak diye tabir edilen bu durum Alanya’da sıhhi tesisat ve tıkanık açma sektöründe de yaşanıyor.

Geçmiş dönemin mimari yapı anlayışı ve tesisat yapısı O döneme uygun işçiliği ve malzeme kullanımına yol gösteriyordu. Kalfalık dönemini bitirip bir çanta dolusu anahtar takımı alacak parayı da buldumu herkes su ve sıhhi tesisat işini yapmaya başlıyordu. Nitekim değişen yaşam şartları ve buna bağlı gelişen banyo ve lavabo kültürü bu tip geleneksel işçiliği rafa kaldırdı. Farklı deneyim gerektiren yeni yapı kültürü, yıllar boyu usta olarak bildiğimiz birçok ismi kenara attı.

Başlı başına el becerisine dayanan eski sistemin yerini alan yeni sistem, tamamen ekipman ve bilgi istiyor. Tabi ki buda çağın gereklerini gözeterek gerekli AR-GE ve eğitim çalışmasını yapan firmaların işine yarıyor. Alanya tıkanık açma, Alanya tıkanıklık açma, Alanya kanalizasyon açma, Alanya vidanjör, Alanya tuvalet tıkanıklığı açma, Alanya gider açma ve Alanya sıhhi tesisat işlerinde faaliyet gösteren firmamız, yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda bölgesinde sürekli tercih edilen firma olmayı başardı.

Bölgemizde aynı sektörde faaliyet gösteren birçok firmada bulunmayan makinelerin desteği ile personelimiz, herhangi bir tesisat işini belirlenen süreyi aşmadan ve kaliteli şekilde teslim ediyor. Herhangi bir arıza esnasında acil servis imkanı bulunduran Uysal Yapı, kırmadan dökmeden ve iş yapılan alanı tertemiz teslim etmeye özen gösteriyor. Firmamız bu sayede özellikle ev hanımları tarafından takdir ediliyor. Gerekli çalışmayı bitirdikten sonra yetkili ustalarımız temizlik kontrolü yapıyor.

Tıkanık açma işlerinde çığır açan buluş olarak bilinen ‘’Kameralı görüntüleme ile tıkanık açma’’ yöntemi ile açılmaz denilen giderleri kısa sürede aktif hale getiriyoruz. İlk olarak kılavuz ile müdahale ettiğimiz tıkanık halen açılmıyorsa farklı çözüm uyguluyoruz. Örneğin kılavuz bir noktadan sonra hareket etmiyor ve açmanın önünde bir engel olduğu düşünülüyorsa hemen kameralı görüntüleme yöntemi ile tesisata zarar vermeden tıkanıklığın tam olarak hangi bölümde olduğunu tespit ediyoruz.

Bu sayede komple tesisatı kırıp dökmeye ve müşteriye fazla masraf çıkartmaya engel oluyoruz. Memnuniyetle bitirdiğimiz her işi en büyük referans olarak gördüğümüzden, her işimizi özenle ve titizlikle bitirmeye gayret ediyoruz.

Alanya Tıkanık Açma