Alanya su tesisatçısı
01 Aralık 2021, 21:50

Alanya ve çevresindeki yerleşimlerde yaşayan hemşerilerimiz, su tesisat işlerinde kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Acil durumlar nadiren uygun bir zamanda olur, bu nedenle saat veya gün ne olursa olsun 7/24 acil servis hizmeti sunuyoruz.

Alanya Su Tesisatçısı

Uysal Yapı; Ticari işletmeler, konutlar ve işyerleri için bir dizi su & sıhhi tesisat hizmet sunan yüksek kaliteli bir firmadır. Sorun çözme yeteneğimizle gurur duyuyoruz ve ekibimizdeki her tesisatçı hem küçük hem de büyük işleri yönetmek için deneyime ve eğitime sahip. Görev ne kadar karmaşık olursa olsun, bünyemizdeki sıhhi tesisat ustası çözüm bulmak için hızlı bir şekilde çalışacaktır. Su tesisat işlerinde uzman personelimiz, tüm ev sıhhi tesisat ve kanalizasyon ihtiyaçlarınız konusunda uzman hizmet verebilir. Mutfaklar, banyolar, su ısıtıcıları ve diğer sistemler üzerinde eksiksiz denetimler sunuyoruz. Her su tesisat ustamız, herhangi bir sorunu çözme veya rutin bakım sağlama uzmanlığına sahiptir. Kanalizasyonların ve çöplerin temizlenmesinden tuvalet ve musluk tamirine kadar, yüksek nitelikli bir tesisatçı her şeyi halledecektir.

Servis hizmeti

İster büyük, ister küçük çaplı su tesisat işlerinizde yapım-onarım tamamlandıktan sonraki süreçte de sizi yalnız bırakmıyoruz. Herhangi bir parçanın beklenen çalışkanlığı sağlayamaması durumunda ekibimizle tekrar iletişime geçmeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde tesisatın istediğiniz şekilde işlediğini göreceksiniz.

Tam vaktinde geliyoruz

Müşteri memnuniyeti açısından Alanya ve çevresindeki su tesisat işlerinde, bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren ekibimiz mesafeye göre olabilecek en kısa zamanda ulaşım sağlar. Uysal Yapı, su tesisat işlerindeki bir arızanın sizler için ne kadar mühim olduğunun bilincinde ve zamanınıza saygılıdır. Görüşme esnasında belirlenen saatte yanınızda olmak üzere yola çıkan ekibimiz, olası bir gecikme durumunda ise tekrar sizi arayarak mutlaka bilgilendirme yapacaktır.

Şeffaf fiyatlandırma

Su tesisat işlerinizde bizden istenen yapım-onarım maliyetini talebinize göre baştan belirtiyor, bütçenizi aşmanın önüne geçiyoruz. Su tesisat ustalarımız yapılacak olan çalışmada ne kadar parça kullanılacağını ve işçilik maliyetini önceden söyleyecektir. Hangi parçanın değiştirilmesi gerektiğine dair bir belirsizlik olduğunda, tam olarak bilinçli bir karar verebilmeniz için size en iyi ve en kötü durum senaryosu verilecek ve karar size bırakılacaktır.

Her gün her saat hizmet

Herhangi bir tesisatın acil bakım-onarıma ihtiyacı olduğunda mevcutta olan tesisatçıyı değil, uzman tesisatçıyı istemek hakkınız. Firmamız özellikle hafta sonları için nöbetçi uzman usta görevlendirmektedir. Bu bakımdan haftanın istediğiniz gününde, istediğiniz saatinde; problemi tanımlayabilecek, çözüm üretebilecek ve kaliteli işi ortaya koyabilecek bir ustamız hizmetinizdedir.