Alanya lavabo tıkanıklığı açma
08 Mart 2021, 22:15

Alanya lavabo tıkanıklığı açma

İrtibat numaralarımız;
Sabit telefon: 02425119818
Cep telefon: 05050420707

Lavabolar! Bazen el yıkama, diş fırçalama gibi işler için kullanılan, bazen de bulaşıklarımızı yıkamak için kullandığımız mutfak lavaboları ansızın tıkanır. Yavaş boşaltım yapmaya başladığı dönemde fark edemediğiniz bu durum aniden tıkanmayla birlikte huzurunuzu kaçırabilir. Yaşanan herhangi bir lavabo tıkanıklığına olabildiğince erken müdahale edilmesi gerekir. Çünkü tıkanık halde bekleyen lavabolar etrafa kötü koku yaymasının yanında tesisat içinde risk oluşturur.

Örneğin tesisat borularının patlaması küçük bir müdahale ile halledilecek olan lavabo tıkanıklığını sizin için daha masraflı hale getirir. Bununla birlikte, tıkanıklığı gidermek için geleneksel yöntemleri denemekte başınıza iş açabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel destek almanız ve işi uzman ekiple baş başa bırakmanız doğru olacaktır. Lavabo hatlarınızın akmasını sağlamak, sağlıklı bir ev tutmanın anahtarıdır.

 Bu yüzden Alanya lavabo tıkanıklığı açma konularında aramaktan çekinmeyin. Giderlerinizin akmasını sağlamak sizi ve ailenizi temiz ve güvende tutmanıza yardımcı olacaktır. Hem kendimizin hem de sizlerin sağlığı ve güvenliğini sağlamak için birçok önlem alıyoruz. Araçlarımız ve aletlerimiz her gün temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Aletler ve Ekipmanlar her servis arasında temizlenmekte ve kesinlikle dezenfekte edilmektedir.

Aynı şekilde evinizde çalışma yapacak personelimiz de belirli hijyen kurallarını günlük ve gün içinde her ayrı iş öncesi ve sonrasında yerine getiriyor. İhtiyaç duyulabileceğini veya gerektiğini düşündüğümüz bütün önlemleri alarak gider açma işlemini gerçekleştiriyoruz. Yanımızda eldivenler, galoşlar, yüz maskesi, el mendilleri ve dezenfektanlar taşımaya özen gösteriyoruz.

Alanya lavabo tıkanıklığı giderme işlemini yaparken müşteri memnuniyetinin yanında, sağlığını da oldukça önemsiyoruz. Tıkanmış veya taşan bir lavabonuz varsa Uysal yapı olarak Alanya’nın yanı sıra çevre tüm ilçe ve beldelere servisimiz mevcuttur.

Uysal Yapı; tıkanık açma, tıkanıklık giderme ve kanalizasyon işleri gibi sıhhi tesisat gerektiren konularda sizin için iyi bir ekiptir. Sorununuzun yüzeyin çok derinlerinde olması ekibimiz için halledilmesi zor bir iş değildir. İşleme başlamadan önce sorunu değerlendiren teknisyen personelimiz, yeni bir başlangıç için tesisat kanallarını temizleyerek tıkanıklığı giderir. Haftanın her günü firmamızı arayabilir, teknik destek isteyebilirsiniz.